Boğaziçi'nden Yılbaşı

Sonbahardan ilham alan özel seçkisini Ekim ayından bu yana seyircisiyle buluşturan ENKA Kültür Sanat, 25 Aralık Pazartesi akşamı Boğaziçi Caz Korosu’nun coşku dolu bir konserine ev sahipliği yapacak.

ENKA’DA DEV YILBAŞI KONSERİ

BOĞAZİÇİ CAZ KOROSU 150 KİŞİLİK KADROYLA SAHNE ALACAK!

Sanatın daimi destekçisi ENKA Kültür Sanat, 29. Yıl Müzik Buluşmaları’na ve 2017 yılına, coşku dolu bir konserle nokta koyacak. Türkiye’de koro kültürünün yerleşmesine öncülük eden Boğaziçi Caz Korosu, bünyesindeki tüm koroların katılımıyla ENKA sahnesinde muhteşem bir konsere imza atacak.

Sonbahardan ilham alan özel seçkisini Ekim ayından bu yana seyircisiyle buluşturan ENKA Kültür Sanat, 25 Aralık Pazartesi akşamı coşku dolu bir konsere ev sahipliği yapacak. Boğaziçi Caz Korosu’nun her yıl büyük ilgi gören yılbaşı özel konseri, bu yıl ENKA sahnesinden seyircisini selamlayacak.

Türkiye’yi yıllardır dünyanın en seçkin koro müziği platformlarında başarıyla temsil eden, dünya şampiyonluğu da dahil olmak üzere kazandığı sayısız ödül ve birincilikle adından söz ettiren Boğaziçi Caz Korosu, konserde bünyesindeki tüm topluluklarla sahne alacak. Yaklaşık 150 kişilik dev kadro, Şef Masis Aram Gözbek yönetiminde müzikseverlerle buluşacak.

Etkinlikte; Boğaziçi Caz Korosu, Boğaziçi Gençlik Korosu, MAGMA Oda Korosu, MAGMA Karma Koro, MAGMA Kadınlar Korosu ve MAGMA Erkekler Korosu birbirinden özel ve bol sürprizli bir performans gösterecek.

Seyirciye bol eğlence ve müzik dolu bir gece yaşatacak konser ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda saat 20.30’da gerçekleştirilecek. 

29. Yıl ENKA Kültür Sanat Müzik Buluşmaları etkinlik biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.

#sanatuzunhayatkisa