Hepimiz Bir Nefes İçin

Pera Palace Hotel Jumeirah "Cumartesi Sabah Konserleri" 2017-2018 Konser Sezonu, 18 Kasım sabahı; 2011 yılında ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say’ın eserini seslendirmek için bir araya gelen "Dört Kişi Tek Nefes - İstanbul Wind Ensemble" konseri ile sürüyor.

Pera Palace Hotel Jumeirah "Cumartesi Sabah Konserleri" 2017-2018 Konser Sezonu, 2011 yılında ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say’ın eserini seslendirmek için bir araya gelen "Dört Kişi Tek Nefes - İstanbul Wind Ensemble" konseri ile sürüyor.

Pera Palace Hotel Jumeirah’ın unutulmaz balolara, konserlere ev sahipliği yapan, doğal akustiği ile İstanbul’un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu, IDEA Müzik işbirliği ile yeni sezonda sizleri bekliyor.

#

"Pera Palace Hotel Jumeirah’ın 120 yılı aşkın tarihi boyunca unutulmaz balolara, konserlere ev sahipliği yapan, doğal akustiği ile İstanbul’un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu, IDEA Müzik işbirliği ile 2017-2018 konser sezonunda da birbirinden güzel konserlere ev sahipliği yapıyor.

2011 yılında dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say’ın eserini seslendirmek için bir araya gelen İstanbul Wind Ensemble, her biri solist, orkestra ve oda müziği alanlarında çalışmalarını aktif olarak sürdüren, İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası’nın sanatçılarından oluşmaktadır. Ecesu Sertesen (klarnet), Elif Yurdakul Baykurt (flüt), Mehmet Seyis Mas (obua), Mert Kutluğ’dan (fagot) oluşan İstanbul Wind Ensemble yurt içi ve yurt dışında başarılı konserler gerçekleştirmiş, son olarak Fazıl Say’ın “Yeni Şarkılar” adlı albümünde yer alarak, dinleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Topluluğun Fazıl Say’ın yapımcılığını üstlendiği “Türk Bestecileri” başlıklı albümü ise 2018 yılında piyasaya çıkacaktır. Pera Palace izleyicileri bu özel konserle, oda müziği repertuvarının seçkin eserlerine tanıklık edecekler.

Kombine bilet sahipleri, Pera Palace Hotel Jumeirah tarafından sunulacak olan ayrıcalıklı kart ile, yıl boyunca tüm otel konaklamalarında, restoran ve bar harcamalarında %15 indirimden faydalanabilecek.

Cumartesi Sabah Konserleri’ne katılan tüm misafirler, konsere katıldıkları gün için Agatha Restaurant’ta servis edilen açık büfe kahvaltıdan ve öğle yemeğinden biletlerini göstererek %15 indirim sağlayabilecek."

*IKSV Lale Kart üyeleri, Pera Palace Cumartesi Sabah Konserleri için üyesi oldukları Lale Kart indirimlerinden yararlanabilecek.

*Konserler arasız olarak ve yaklaşık 1 saat sürecektir. 

*Detaylı bilgi için 0212 377 40 00’ı arayabilirsiniz. 
Mert Kutluğ Cihat Aşkın Cihat Aşkın  Emine Serdaroğlu  Dilbağ Tokay  Ece İdil  İris Şentürker  Atılgan Kaptanoğlu

 

*IKSV Lale Kart üyeleri, Pera Palace Cumartesi Sabah Konserleri için üyesi oldukları Lale Kart indirimlerinden yararlanabilecek.*Konserler arasız olarak ve yaklaşık 1 saat sürecektir. *Detaylı bilgi için 0212 377 40 00’ı arayabilirsiniz.

#www.istanbul.net.tr'den alınmıştır.

Bilgi ve biletler Biletix'de.

Kombine bilet sahipleri, Pera Palace Hotel Jumeirah tarafından sunulacak olan ayrıcalıklı kart ile, yıl boyunca tüm otel konaklamalarında, restoran ve bar harcamalarında %15 indirimden faydalanabilecek.

21 Ekim 2017 Cumartesi, 11:00
Gülsin Onay ile Açılış Konseri


18 Kasım 2017 Cumartesi,11:00
"Dört Kişi Tek Nefes"
İstanbul Wind Ensemble


16 Aralık 2017 Cumartesi, 11:00
"Aralık'ta Trio Ateşi"
Özcan Ulucan (keman)
Ozan Tunca (viyolonsel)
Birsen Ulucan (piyano)


20 Ocak 2018 Cumartesi, 11:00
"Avrupa Saraylarından Pera Palas'a"
Cihat Aşkın (keman)
Dilbağ Tokay (viyolonsel)
Emine Serdaroğlu (piyano)


17 Şubat 2018 Cumartesi, 11:00
"Liedler ve Mektuplar"
Ece İdil (soprano)
Şevki Karayel (piyano)


17 Mart 2018 Cumartesi, 11:00
"Fransız Rüzgarı"
Pelin Halkacı Akın (keman)
İris Şentürkler (piyano)


14 Nisan 2018 Cumartesi, 11:00
"Viyana'dan Esintiler"
Perihan Diana Nayır Artan (soprano)
Atılgan Kaptanoğlu (piyano)


12 Mayıs 2018 Cumartesi, 11:00
Kapanış Konseri - İstanbul Flüt Topluluğu


*Cumartesi Sabah Konserleri’ne katılan tüm misafirler, konsere katıldıkları gün için Agatha Restaurant’ta servis edilen açık büfe kahvaltıdan ve öğle yemeğinden, biletlerini göstererek %15 indirim sağlayabilecek.

*IKSV Lale Kart üyeleri, Cumartesi Sabah Konserleri'nde, üyesi oldukları Lale Kart indiriminden yararlanabilecek.

*Konserler arasız olarak ve yaklaşık 1 saat sürecektir. Detaylı bilgi için: Biletix ve 02123774000