Mekanlar-Merkezler-Salonlar


İşSanat'ta Bir Aralık

İş Sanat, dünya sahnelerinin yıldız isimlerinin konserlerinin yanı sıra, dinleti ve çocuk etkinliklerine uzanan programıyla Aralık ayında içinizi ısıtacak. Yılın son ayı, klasik müzik tutkunlarının heyecanla beklediği Pinchas Zukerman ve Camerata Salzburg konseri ile başlayacak. İstanbul şiirlerinden oluşan “Aşk ve Hüzündür İstanbul” dinletisi, Fantastik Hikâyeler Makinesi ve Millî Reasürans’ta Parlayan Yıldızlar etkinlikleri ile 7’den 70’e tüm sanatseverlere dolu dolu bir Aralık ayı vadeden İş Sanat, 2017 yılını dünya müziğinin sıra dışı ismi Buika’nın muhteşem performansı ile uğurlayacak.


Dizboyu ve Fantastik

Aralık ayını Borusan Quartet ile karşılayacak olan Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Klasik Müzik Konserleri; "Dizboyu Romantizm" temasını benimsedi. 13 Aralık'taki konserin teması ise; "Fantastik Ezgiler"...


Akbank'ta Kuyruk Bekleniyor

Sanatın farklı dalları ile dünyanın dört bir yanındaki uluslararası sahnelerde boy gösteren müzisyenlere ev sahipliği yapan Akbank Sanat 7 Haziran'da; beste ve sahne çalışmalarının yanı sıra vokal koçluğu da yapan Türk cazının güçlü seslerinden Asena Akan'ı ağırlıyor.


Boğaziçi'nden Yılbaşı

Sonbahardan ilham alan özel seçkisini Ekim ayından bu yana seyircisiyle buluşturan ENKA Kültür Sanat, 25 Aralık Pazartesi akşamı Boğaziçi Caz Korosu’nun coşku dolu bir konserine ev sahipliği yapacak.