Güncel Etkinlikler


Geçmişe Yolculuk

IDEA Müzik ve Pera Palace Hotel Jumeirah işbirliği ile hazırlanan Pera Palace Hotel Jumeirah "Cumartesi Sabah Konserleri" devam ediyor. Cihat Aşkın, 15 Nisan Cumartesi sabahı, Emre Aracı'nın sunumu ile gerçekleştirilecek olan “Pera Palace’ın Müzik Tarihine Yolculuk” başlıklı konserde, piyanist Cana Gürmen ile birlikte Pera Palace Hotel Jumeriah'ta olacak.


Bu Eserde Ne Giysem!

Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası'nın İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin iş birliğiyle hazırladığı; tiyatronun, sinemanın ve elbet opera ve bale sanatlarının sahnelenmesinde anlatımın ayrılmaz bir görsel unsuru olan kostüm tasarımlarını yansıtan “Opera-Bale Kostüm Sergisi”, Haziran ayına kadar ziyarete açık olacak.


Senfoni Be Annem!

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, 13 Nisan Perşembe akşamı gerçekleştireceği konserinde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'ndan gelecek olan 20 kişilik bir sanatçı kadrosuyla birlikte, şef Ali Hoca idaresinde ve Piyanist Hande Dalkılıç'ın solist olarak katılımıyla seyirci karşısına çıkıyor.